Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Net ljubavi

Ići dole 
+5
Dana
Zoća
Zana*
Born to die
*Twilight*
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 24, 2012 3:11 pm

:)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimePet Maj 25, 2012 8:30 pm

danas mi se desilo da zbog problema sa netom
ostanem zaglavljena na čatu
sa strane je pisalo da sam odsutna
a svo vreme sam ustvari mogla da pratim
konverzaciju čatera
i sad ne bi mi ni palo na pamet da pišem o ovome
da glavna tema razgovora nisam bila upravo ja

ono što sam pročitala nije toliko bitno
koliko činjenica da je zaista moguće
da ti neko u par minuta...ne preterujem...
slomi srce

pa sad dal uopšte pisati o ljubavi
a prijateljstvo je nešto što takodje ide iz srca
...ili samo iz jednog srca

ja više ne verujem
i nemam nikakvu preporuku za net putnike

Nazad na vrh Ići dole
Zoća
Admin
Zoća


Broj poruka : 225
Datum upisa : 29.03.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimePet Maj 25, 2012 9:04 pm

blesava ::
danas mi se desilo da zbog problema sa netom
ostanem zaglavljena na čatu
sa strane je pisalo da sam odsutna
a svo vreme sam ustvari mogla da pratim
konverzaciju čatera
i sad ne bi mi ni palo na pamet da pišem o ovome
da glavna tema razgovora nisam bila upravo ja

ono što sam pročitala nije toliko bitno
koliko činjenica da je zaista moguće
da ti neko u par minuta...ne preterujem...
slomi srce

pa sad dal uopšte pisati o ljubavi
a prijateljstvo je nešto što takodje ide iz srca
...ili samo iz jednog srca

ja više ne verujem
i nemam nikakvu preporuku za net putnike


Blesso ako sam ja razlog ljutnje, izvinjavam se
stvarno mi namera nije bila da te povredim ili uvredim.
Izvini jer znamo da si bila tu, mislili smo da citas i da
ces se prikljuciti.
Molim te izvini i vrati se.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 26, 2012 5:56 pm

ajde ovako

sigurno preterujem
kad nema problema ja ga izmislim
ne odgovara mi nikako ni šala ni fino
moj humor se svodi uglavnom na tudj račun
a što se kontanja tiče,mnogo sam slaba
nisam ni uvredjena ni povredjena
obožavam da me neko moli
i to na kolenima ako je moguće

sve ste u pravu
ja sam šupak,evo stidim se
aj zdravo
Nazad na vrh Ići dole
Dana

Dana


Broj poruka : 398
Datum upisa : 29.04.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 26, 2012 6:55 pm

shacke ,

nemam pojma sta je pisano na cetu, ali znam da te ceteri sa kojima komuniciram bas, bas gotive.

cekam te da caskamo ruza

vampire



Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 26, 2012 7:32 pm

tw izvini što ti ovako pišem na forumu
ban me ako hoćeš
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 27, 2012 11:38 am

Evo blessa izvinjavam ti se,
ni ja ne treba tebi ovde tako da pisem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 27, 2012 6:51 pm

mnogo mi energije ovakvo pisanje oduzima
osećam se ko izduvani balon

Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 27, 2012 7:43 pm

Kakvo pisanje?
Je l" drugarska ljubav Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimePon Jun 04, 2012 7:54 pm

ja tek sad ovo vidim,
izgleda da je ovde doslo do ljubavi i raskida.
Nisam upucena u sve ovo ali po ovome sto je pisano dosla sam do zakljucka da se neko salio na Blesin racun a to njoj nije odgovaralo.
Znam da te BTD ne bi uvredila jer si joj OK a sto se tice Zoce,
on isto tako, sali se i samo treba da ga skontate...
aj sad ja vas sve punish ili smack pa da krenete izpocetka i da se volemo kao pre.
Bleska shmrcka vrati se da mi malo promesas shacke kao nekada!!
Ja sam siroma bez tebe!!
evo sad smo pravo opisali sta su net ljubavi zateleban
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 05, 2012 8:36 am

shacke

party5
Nazad na vrh Ići dole
Komsinica

Komsinica


Broj poruka : 15
Datum upisa : 15.06.2012
Lokacija : Marakana, Sever

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimePet Jun 15, 2012 2:32 pm

blesava ::
ja sam tek prispela na net
može se reći da sam tek početnik
šta da kažem...
ali čujem da i to postoji

Znas vec pricu. Moja teorija do pre godinu dana je bila, naravno da moze, ali da meni nece da se dogodi :joker: Kad ne lezi vraze, dogodilo se i meni i eto pre neki dan je bilo tacno godinu dana. Medjutim, da mi sve to nismo prebacili u RL, od toga ne bi bilo nista. Slovca mozda prijaju kada ti neko udeli komplimenAt ili sta ti ja znam, ali bez izgovaranja reci nema NISTA. A da ne govorim o pogledu, dodiru, zagrljaju, poljupcu.
Cemu mucenje? Ako smatras, ili osecas da je mozda to to, onda moras rascistiti sa sobom, stati pred tu osobu i saznati da li je to zaista to. Ne valja se preterano igrati ni tudjim osecanjima, a posebno ne svojim. Ne kazu dzabe stari "od igracke placke".
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimePon Jul 02, 2012 9:18 pm

Komsinica ::
blesava ::
ja sam tek prispela na net
može se reći da sam tek početnik
šta da kažem...
ali čujem da i to postoji

Znas vec pricu. Moja teorija do pre godinu dana je bila, naravno da moze, ali da meni nece da se dogodi :joker: Kad ne lezi vraze, dogodilo se i meni i eto pre neki dan je bilo tacno godinu dana. Medjutim, da mi sve to nismo prebacili u RL, od toga ne bi bilo nista. Slovca mozda prijaju kada ti neko udeli komplimenAt ili sta ti ja znam, ali bez izgovaranja reci nema NISTA. A da ne govorim o pogledu, dodiru, zagrljaju, poljupcu.
Cemu mucenje? Ako smatras, ili osecas da je mozda to to, onda moras rascistiti sa sobom, stati pred tu osobu i saznati da li je to zaista to. Ne valja se preterano igrati ni tudjim osecanjima, a posebno ne svojim. Ne kazu dzabe stari "od igracke placke".
draga komšinice,tek sad vidim šta si napisala
aj da ne lažem,videla sam ranije ...ali ja ti pola čitam pola ne
dakle...nemam ti ja nikakvu net ljubav,bar ne onako kao ti
e sad ima forumaša koji su mi posebno dragi,pa sam sa nekima od njih
i htela da prebacim nešto u taj RL.
znaš ono kad te nečije pisanje zagolica,da poželiš da imaš takvu osobu pored
ali kao prijatelja ili bar poznanika.
jbg a šta da ti kažem meni nije uspelo,valjda se negde nismo dovoljno razumeli
a sad bude malo krivo ali šta da se radi.
nego da smo mi živi i zdravi....znaš
hahahaha sad ih posmatram ko omiljene junake nekog stripa
pa s vremena na vreme zvirnem da pročitam novu epizodu

aj pozdravljam sve ljude dobrog srca
i nek vlada mir medju ljudima ziveli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 12:53 pm

girl cool ajd ,,plavuša,, da se zapljuje ovde...
vako...moje i samo moje mišljenje je da ne sumnjam da na netu krenu simpatije koje se,ako se prebace u rl,mogu završiti romansom.ali ja lično imam kočnicu i
način na koji zaobidjem bilo kakav pokušaj zbližavanja na emotivnom planu.
lepa reč ne znači da imam bilo kakve namere da zavedem osobu kojoj je upućena,a ako neko to shvata drugačije-to je njegov problem.nadam se da sam u komunikaciji sa forumašima svakom stavila do znanja da sam tu da se našalim,i na svoj i na tudj račun,da volim neobavezno zezanje,ali da nijedna reč nije upućena sa željom i namerom da se nekom svidim ili da prebacim razgovore u rl.ne pada mi na pamet.shvatila sam da su mnogi neke moje čatove shvatili kao ,,bliskost,, sa tom osobom,ali istina je daleko od toga.mogu mi verovati,a ne moraju.nisam ovde da tražim partnera,jer ga imam u rl.ubijam slobodno vreme i zabavljam se u časovima dokolice.čak imam utisak da me pojedini provociraju,misleći da sam jedna od ,,gusaka,, koja pada na lepu reč i poruke.
taj film se ne prikazuje kod mene.niti će se prikazivati.i jako sam zadovoljna što sam upoznala kreativne,pametne i nadasve duhovite ljude sa kojima mogu razmeniti svoja mišljenja.sami će se prepoznati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 4:46 pm

(ban) ,aaa evo plavuse koja se obavezno i OBAVEZNO lepi za ovakve postove Net ljubavi - Page 3 2952659127

ja ne mislim da je iko dosao na forum ili cet a da je imao nameru da trazi partnera vec zbog ubijanja dokolice,cast izuzecima,konkretno mislim na one koji zbog posla nadgledaju ovakva mesta.
ne mislim da je nesto lose kad neko iz odredjenih razloga pozeli da upozna nekog u RLu,meni licno je to skroz ljudski.dal ce to biti prvi i poslednji susret ili pocetak jednog prijateljstva,a zasto planirati unapred
ako se nekom desilo,a desava se svima da se oklizne na lepu rec,Boze moj jel to strasno?
svi mi nekad nesvesno,cacnemo nekog negde iako nam nije bila namera,ponese coveka zezanje.i to je o.k.jbte skoro kao u RLu neko povredi tebe,nekog ti pa sta?malo odpatis ili se izsmejes kako ko
nismo svi isti i svako ima pravo da odabere srce,razum ili oba.
dal ce da se dere na sav glas ili da cuti o tome i to je licna stvar.

i pravo da ti kazem Sjajna ,ja sad ne mogu da tvrdim da nikad necu pozeleti da te upoznam,a ako se to desi sigurno cu ti reci,a ti me lepo otkaci,pa sta? thumbsup


Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 7:11 pm

p.s. na forumu pre ovoga mi je neko nakačio nešto kao ,,budi ono što želiš,ne daj da te promene,, whistling ,dakle hmm... šta te briga slušaj to što te nosi a šta drugi kažu nije važno.bitno je da ne lažeš sebe.ja kad malo slažem-malo boli,a ako mnogo slažem bogami seva shacke , treptrep

Nazad na vrh Ići dole
hajdi

hajdi


Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.05.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 8:45 pm

*Twilight* ::
Moja omiljena tema i vecita nedoumnica.
Sta je i kakva je, net ljubav?
Da li je moguce da se dogodi?

Hmmm..da li moze da se dogodi?
Neverovatno deluje vecini koji nisu doziveli tu "net" ljubav..
Prosto nemoguce..
ali postoji..Kako se to desi? Ko zna..mislim da ljudi nisu ni svesni da im se desava i sta im se to desava..
kakva je..? sa jedne strane mozda i postojanija od one "stvarne"..jer zaljubiti se u necije reci, zavoleti necija razmisljanja, pronaci sebe u stavovima drugoga..a pre nego sto mu vidite oci, lice, osmeh..osetite stisak njegove ruke i ukus prvog poljupca..nekakko mi takva ljubav deluje jos jace i postojanije od one "svakodnevne" u kojoj nam prvi utisak ipak ostavi boja njegovih/njenih ociju , pogled ili dodir...
Naravno pod uslovom da se ta Net ljubav jednom pretoci u onu "stvarnu"..da ne ostane samo na virtuelnom
Nazad na vrh Ići dole
hajdi

hajdi


Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.05.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 8:53 pm

SJAJNA ::
girl cool ajd ,,plavuša,, da se zapljuje ovde...
vako...moje i samo moje mišljenje je da ne sumnjam da na netu krenu simpatije koje se,ako se prebace u rl,mogu završiti romansom.ali ja lično imam kočnicu i
način na koji zaobidjem bilo kakav pokušaj zbližavanja na emotivnom planu.
lepa reč ne znači da imam bilo kakve namere da zavedem osobu kojoj je upućena,a ako neko to shvata drugačije-to je njegov problem.nadam se da sam u komunikaciji sa forumašima svakom stavila do znanja da sam tu da se našalim,i na svoj i na tudj račun,da volim neobavezno zezanje,ali da nijedna reč nije upućena sa željom i namerom da se nekom svidim ili da prebacim razgovore u rl.ne pada mi na pamet.shvatila sam da su mnogi neke moje čatove shvatili kao ,,bliskost,, sa tom osobom,ali istina je daleko od toga.mogu mi verovati,a ne moraju.nisam ovde da tražim partnera,jer ga imam u rl.ubijam slobodno vreme i zabavljam se u časovima dokolice.čak imam utisak da me pojedini provociraju,misleći da sam jedna od ,,gusaka,, koja pada na lepu reč i poruke.
taj film se ne prikazuje kod mene.niti će se prikazivati.i jako sam zadovoljna što sam upoznala kreativne,pametne i nadasve duhovite ljude sa kojima mogu razmeniti svoja mišljenja.sami će se prepoznati.

Pa ja licno mislim da je vecina ljudi ( onih normalnih, izuzimam one koji su na Netu da bi izlecili svoje komplekse i bili sve ono sto ne mogu u stvarnom zivotu) na ovom ili bilo kom drugom forumu, ne netu uopste, iz dokolice, da prekrati vreme..da se nasmeje..oraspolozi ponekad kada nam predtsvalja napor razgovor uzivo cak i sa svojim najblizm prijateljima..Dakle vecina zato i "svrati" na forum..chat , fejs ..bilo gde na netu..vremenom se na neki nacin zblizi sa pojedincima koji se izdvoje iz mase sa slicnim razmisljanjima stavovima nacinom zezanja i sl..Pa i ako se desi neko poznanstvo mislim da malo ljudi sa BAS iskljucivo tom namerom dodje..ali se jednostavno desi..
Da li cemo nekoga upoznati u tramvaju, prodavnici, dok cekamo red u posti ili na Netu..mislim da i nije mnogo vazno..Kako god, dok ne upoznamo dovoljno neku osobu ne mozemo znati da li je ok ili nije..bilo da smo je upoznali negde slucajno u drustvu u kaficu, ili na Forumu..
Postoje dobri i losi ljudi..i jedni i drugi su deo bilo virtuelnog ili stvarnog zivota..bitno je da na vreme shvatimo i razlikujemo dobre i lose..a kako smo ih upoznali..to na kraju i nije toliko bitno
Naravno opet iskljucujem one koji dodju na Net iskljucivo da bi "upoznali" nekoga..i po svaku cenu pokusavaju skrenuti paznju na sebe..koji ulaze na "prvu loptu" u razgovore..lako se sprijatelje sa svima..i sl..Takvi meni bar odmah budu "sumnjivi"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 8:51 am

Bleska.. shacke ,,plavuša,, je u pms ... smehsmeh
kad bi samo znala da postoje forumi u kojima si za par minuta izbombardovan sa minimum 15 pp-a u kojima te na najprimitivniji način pitaju ,,s neba pa u rebra,, svakojake gluposti Net ljubavi - Page 3 1310865198 ...no,to je samo jedno iskustvo više da u ovom net svetu postoji neograničen broj budala,a samim tim više ceniš ljude koje si upoznao,
kuckao s njima i bez obzira na povremene čarke(koje su najnormalnije i ništa
zlonamerno nema u njima)i vrlo lako odabereš ekipu koja ti prija.
Mnogo toga što sam pročitala u poslednjih par meseci ostavilo me u stanju Net ljubavi - Page 3 256799345 ...ali,sto ljudi,sto ćudi...
i,da se ne lažemo,mislim da se dosta toga može pročitati izmedju redova pa u
skladu s tim procenjujemo osobu sa kojok ćaskamo i ipak donosimo neki zaključak ,,na slepo,,.Sigurna sam da niko od nas ne ostaje dugo na forumu gde se ne oseća prijatno... Net ljubavi - Page 3 1449396726 12s12
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 7:15 pm

Od net ljubavi do price o ljudima na netu..Zana je postavila odlican tekst preuzet s neta na tu temu https://nightfairy.serbianforum.info/t36p120-price-mudre-zanimljive-i-poucne

Haj i ja malo da spamujem...pa cu vise o ljudima, prijateljstvu....a manje o ljubavi.
Nemam mnogo iskustva po forumima, nekako uvijek zasjednem na jedan i ne mrdam...dok me ne "pokopaju" na njemu Very Happy
I ruku na srce, sad iz ove perspektive, nemam ni mnogo losa iskustva s ljudima sa neta. Nije da nisam nagledala se ludosti i bolesti, ali sam uspjesno izbjegava da sa takvim ljudima budem u nekom kontaktu. Sto bi rekla Sjajna, ipak između redova osjetis ko je kakav. Uostalom, net ima ogromnu prednost nad rl, jednim klikom si se rijesio budale. Ne postoji vise.
E sad...postoji i onaj drugi problem, kad neke ljude zgotivis ono pravo, jer htjeli mi to ili ne, vremenom se zblizimo s ljudima s kojima djelimo ista razmisljanja, prija nam njihov humor, prica..i sve to ok, a onda jednog dana BUM, sitnica neka se desi, glupost totalna, al ti shvatis da to zapravo nije to. Nije to onaj ili ona sto si mislio da jeste. Ne sjedi tamo iza tog ekrana, tvoj prijatelj, bliska osoba, vec neko potpuno nepoznat tebi. Shvatis da sve receno je zapravo laz, laz u koju si vjerovao, lazna osoba kojoj si otvorio dusu. I zaboli te, uhh, ali bas ono jako...zapravo ne znas da li ti vise boli laz tvog dragog prijatelja ili vlastita glupost sto si vjerovao pogresnoj osobi.
A onda...prođe vrijeme..i shvatis da i nije sve tako strasno...lazljivoj osobi na obraz njene lazi, ona mora da zivi sa sobom, ti ne.
Tebi ostaje cisto srce i obraz. I ne daj da ti ga neko uprlja. Ni ovdje ni u rl.
Ima jos uvijek dobrih i iskrenih ljudi, onih na koje se moze osloniti, vjerovati im. U svakom zitu ima kukolja, u virtuelnom svijetu bi bolje pasala krilatica, u svakom kukolju ima zita..samo ga treba prepoznati, a kad ga prepoznate njegovati Very Happy
Prijateljstvo, drugarstvo, ljubav na netu ili u rl, svejedno...ono je divno i postoji.
Vjerujem.
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 11:04 pm

Net ljubavi izmedju muskarca i zene ili dvoje ljudi istoga pola koji nadju zajednice teme, price, stavove i ostalo je potpuno ista.
Desava se slucajno ne sa namerom a za to je potrebno vreme i dugo pisanje.
Vecina dolazi da ubije vreme na forume, malo zabave i ubijanje slobodnog vremena,
ali to slobodno vreme i zblizi neke osobe, dele zivotne price, probleme, zelje i dela.
Tako se radjaju net ljubavi izmedju muskarca i zene i velika prijateljstva.

@Hajdi msm da reci govore vise no boja necijih ociju, vremenom znas koliko su iskrene, tacno znas da li tu osobu pustis sebi blizu ili ne (kada su upiatanju drugarske i prijaeljske ljuvabi) a kada se desi lubav izmedju muskarca i zene atada nisi ni svestan da ti se to desava jednostavno dodje dan kada shvatis da si ovisnik necijih slova i redova, i da taj neko stanuje u tvojoj glavi i srcu.

@Bleso upravo ono sto smo jednom pisale da nema razlike izmedju VL i RL, reci isto znacenje imaju i isto zabole a tako i prijaju kao i u RL.

Susrecemo se sa raznim profilima ljudi a na nama je da procenimo
da li je iskreno pisanje ali sve se to oseti i pise izmadju redova,
oseti se namera kao i kod onih sto ti u RL tapsu po ramenu i klimaju glavom na sve sto kazes, i kada znad da ne treba tako.

Prednos ovog VL je bas to sto je napisala Just me...
imas mogucnost na samo jedan klik izbrises osobu koja se poigra tvojom iskrenoscu.

U svakom slucaju, iz svog licnog iskustva, ja mogu reci samo da verujem u net ljubavi i u ljubav iskrenog prijateljstva.





Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 8:53 am

SJAJNA ::
Bleska.. shacke ,,plavuša,, je u pms ... smehsmeh
kad bi samo znala da postoje forumi u kojima si za par minuta izbombardovan sa minimum 15 pp-a u kojima te na najprimitivniji način pitaju ,,s neba pa u rebra,, svakojake gluposti Net ljubavi - Page 3 1310865198 ...no,to je samo jedno iskustvo više da u ovom net svetu postoji neograničen broj budala,a samim tim više ceniš ljude koje si upoznao,
kuckao s njima i bez obzira na povremene čarke(koje su najnormalnije i ništa
zlonamerno nema u njima)i vrlo lako odabereš ekipu koja ti prija.
Mnogo toga što sam pročitala u poslednjih par meseci ostavilo me u stanju Net ljubavi - Page 3 256799345 ...ali,sto ljudi,sto ćudi...
i,da se ne lažemo,mislim da se dosta toga može pročitati izmedju redova pa u
skladu s tim procenjujemo osobu sa kojok ćaskamo i ipak donosimo neki zaključak ,,na slepo,,.Sigurna sam da niko od nas ne ostaje dugo na forumu gde se ne oseća prijatno... Net ljubavi - Page 3 1449396726 12s12
aaaaaaaaaaaaaa oklg1 ,bezobraznice na kakve se ti to forume zavlačiš think
smehsmeh ,eeee što sad pročita nešto izmedju redova shacke
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 10:29 am

oš da ti dam link?... raspica
smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 10:43 pm

Citala sam po novinama, slusala na tv-u kako se ljudi upoznaju preko neta,pa se desi neka ljubav, neki se zene -udaju. Meni je to uvek bilo smesno, nisam ni verovala da tako nesto postoji. Uvek sam mislila da je svako sposoban da nadje uzivo momka-djevojku ,a ne preko interneta. Imala sam i predrasude da tako traze samo ruzni ljudi axxaxaxa sad sam malo odrasla pa sam sirih shvatanja. I pokosila sam te predrasude,jer sve ljude koje sam do sada videla na slici,jest" da ih je malo, uglavnom zenske, nisu ruzni!
Medjutim, zalaskom u ovaj carobni svjet moje misljenje se promjenilo iz korijena. Dobro kazu ne sudi o necem sto ne znas- nije ti se desilo, nisi probao i sl.
I tako jednog dana uskocim na cet, ko grom iz vedra neba....puna snage svaki dan za svadju, prodje farma na cetu osta raja svakog dana. Svako o sebi pise, nije moglo da se dise axaxa LJubav je sijala cetom, neki nekima poljupce slali, pisali kako se cuju fon,skajp itd.... Pa ono fino pisanje, kao sala,TRT saznas upoznaju se ljudi, pokusavaju da se svaleraju....neki uspeju,a neki Bogami kad cuju zenska udata pobjegnu ko vjetar. Ja u cudu! Jos tada sve mi smesno i prozivam druge... Rugam se...a Bogami tacno je ono- Bog ce da te kazni XAXAXA Sve se vrati. I u virtuelno svetu saznas-Ima,ima Boga.
Al" necu vise o cetu jer pritisak mi skoci
Usla na forum ostro, i htela tako i ostati. Medjutim, neke stvari ne idu onako kako planiras. Ne mozes svakog ni da vredjas, bez razloga. I u ovom svetu savest ume da grize axaxa I u ovom svetu greske se prave,ne ide sve onako kako mislis da ce ici....bas ono sto ne zelis,
za sta kazes NIKADA- bas to te zadesi. Smejala sam se drugima, govorila da su ludi,jer spominju tu net ljubav. Nisam mogla da shvatim da polude za nekim koga nikada u zivotu nisu videli, zivu rec razmenili.To se desava slucajno,nesvesno bez ikakve namere, dodjes da se salim, ubijas dosadu,kasnije se navuces, i krenes u pravac koji ne zelis.
Verujem da zadesi to svakog ko je dugo na netu,samo neki priznaju a neki ne. Neki priznaju odmah,a neki beze. Nekad se kasno shvati sta te zadesilo,pa mislis da si pukao psihicki. Samo ne bih ja to nazvala "Ljubav" , jer za ljubav je potrebno ipak nesto vise od iskuckanih poruka. Za mene je to nesto izmedju navike i ljubavi,ali sta.... ne znam pravu rec. Mislim da je navika, naviknes da pises sa nekim svaki dan cije ti pisanje prija. A isto tako prija i kad ti neko udeli neki kompliment- ja najvise volim kad mi neko kaze da sam duhovita
Isto kao i u reli je virtuelna ljubav,moze biti slepa, neuzvracena,te neke simpatije, pa i to da zaboli. Jos gore ako jedna osoba iskreno pise,a druga laze.
Mislim da je uglavnom to neka nemoguca "ljubav", zato bolje izaci iz tog sveta-mastanja, sto pre. Previse mastas, a nije sve tako kao sto ti se cini u tom trenutku.
Od zaludjenosti mozes da preteras sa stvaranjem nekih slika u glavi koje ne postoje!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 23, 2012 8:07 am

SJAJNA ::
oš da ti dam link?... raspica
smehsmeh
jao,vidi-vidi što ona turpija noktiće smehsmeh
hvala ti na predusretljivosti shacke ,možda jednog dana
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Net ljubavi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Net ljubavi   Net ljubavi - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Net ljubavi
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Sunce ljubavi...
» Eyes ...Oci pune ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Ljubav-
Skoči na: