Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ljubav na prvi pogled..

Ići dole 
+2
*Twilight*
Born to die
6 posters
AutorPoruka
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Maj 23, 2012 8:36 pm

Ljubav na prvi pogled.. Vecina-ljudi-dalje-vjeruje-ljubav-prvi-pogled-slika-26116

Da li verujete u ljubav na prvi pogled,
da li je to ljubav ili nesto drugo... sta?
Da li vam se desila takva ljubav,ili je ipak potreban i ""drugi"" pogled?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Maj 23, 2012 8:39 pm

auuuuuuuuuuuuuuuuu
koliko pitanja
meni se desilo 👅
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Maj 23, 2012 8:46 pm

Mogla bi da odgovoris na njih lepo,ne budi lenja Very Happy

Verujem u ljubav na prvi pogled,verovatno mi to verovanje ostalo,
zahvaljujuci latinoamerickim sapunicama. Gde su sve ljubavi na prvi pogled i imaju srecan kraj.
Mozda neki ne umeju da procene razliku,izmedju ljubavi i svidjanja-vezano za fizicki izgled. Mislim d aje ljubav onda kada se pogledi susretnu i dugo zadrze Very Happy Ja bih volela da mi se desi tako nesto.
Ljubav na prvi pogled mi se nikada nije desila,nesto slicno jeste,bilo je blizu ljubavi jer je dugo trajalo,a i ruke mi se cesto tresle Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Maj 23, 2012 8:50 pm

nisam lenja :)
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Maj 23, 2012 9:14 pm

Evo kako ja zmaisljam ljubav na prvi pogled:

Hodam ulicom,zuriim,sa sve fasciklom punom papira u rukama. a za mnom se samo cuje lupanje cipele na malu stiklu od pod. Ne obracam paznju na prolaznike,sve do jednog trenutka, dok se ne zakacim ramenom od X lice, i ispadnu mi svi papiri iz ruku.
E tad ceo svet staje, jer podizem glavu i gledam u oci, sa blagim osmehom...zahvaljujuci ocima ,nisam besna sto me gurnuo u prolazu i sve se rasulo..."""Izvinite, nije bilo namerno""
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimePon Jun 04, 2012 7:46 pm

Mozda postoji ali aj bi pre tome dala naziv 'hemija'.
Znaju da mi prodju zmarci kroz telo kad vidim nesto dobro i lepo.
Nazad na vrh Ići dole
Komsinica

Komsinica


Broj poruka : 15
Datum upisa : 15.06.2012
Lokacija : Marakana, Sever

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimePet Jun 15, 2012 2:35 pm

Ukoliko mi ne prozvizde vrhovi cipela (kao u crtacima), prilikom prvog poljupca, onda nema nista od toga xaxaxa Salu na stranu, dok dodjemo do prvog poljupca, to je vec ljubav na dvadeseti pogled :lol:
Ne, ne verujem. Kazu da se dogadja. Ukoliko dozivim tako nesto, poverovacu i rado cu sa vama podeliti taj osecaj ljubavi na prvi pogled.
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimePon Jun 18, 2012 6:51 am

Tesko mi je da poverujem da postoji ljubav na prvi pogled.
Vec sam to negde i rekla, sve to mi je kao u bajci a ja cvrsto stojim nogama na tlu tako da... price ostavljam za malu decu da veruju u njih.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeUto Jul 17, 2012 8:45 am

*Twilight* ::
Tesko mi je da poverujem da postoji ljubav na prvi pogled.
Vec sam to negde i rekla, sve to mi je kao u bajci a ja cvrsto stojim nogama na tlu tako da... price ostavljam za malu decu da veruju u njih.

samo da ti kažem tw da opasno grešiš!!!
pa ne traju sve ljubavi ceo život!
a ako misliš da se takve stvari dešavaju samo u bajci,onda ih je mnogo nas živelo. lol!
recimo ja sam sanjala da hodam u vazduhu-ti nisi,ali to ne znači da ne postoji takav san! sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimePon Jul 30, 2012 10:06 pm

Ma kakva ljubav na prvi pogled, strast, zelja, ono "nesto" u vazduhu kad zbog necijih ociju leptirici prorade u stomaku, to postoji, ali to nije ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeUto Jul 31, 2012 6:35 pm

Just me ::
Ma kakva ljubav na prvi pogled, strast, zelja, ono "nesto" u vazduhu kad zbog necijih ociju leptirici prorade u stomaku, to postoji, ali to nije ljubav

a ja mislim da nisi u pravu jer ljubav je sve to i vise i manje,
...doduse sve zavisi ko prica o njoj...skeptik...il neko drugi shacke
i dzaba trideset slova i sve proste i slozene recenice,
ne moze se to ispisati!
dakle pametnjakovici ne teoretisite nego se volite...iz sve snage,
pa makar trajalo 5 min...al stvarno ruza vidis...ja i tih trista sekundi zovem ljubav
Ljubav na prvi pogled.. 720372061
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeUto Jul 31, 2012 10:05 pm

Ih pa ja volim, 30 sekundi, 300 i cijeli zivot Wink
Samo ne vjerujem u instant ljubavi zaljubljeni
Nazad na vrh Ići dole
Zana*
Admin
Zana*


Broj poruka : 1327
Datum upisa : 25.03.2012

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeČet Avg 02, 2012 12:47 pm

Ako je ljubav na prvi pogled ona situacija kad nekog prvi put vidis, onog momenta kad si pruzite ruku da se upoznate tebi se odseku noge, zmarci ti prolaze telom, osetis toplinu u licu, kao pocrvenis malo, glas ti se oduzme pa se malo zakasljas pre nego kazes svoje ime i sve nesto u tom stilu, leptirici u stomaku i td. to je bilo mnogo odavno i rado se secam tog osecaja.
Daleko je to od ljubavi, vec prvo uzbudjenje susreta sa osobom koja vam se dopada bez nekog posebnog razloga.
Ako postoji drugi vid ljubavi na prvi pogled onda vas molim da mi objsnite.
Ljubav je nesto mnogo jace i dublje i traje vise od tog carobnog a zbunjujuceg momenta prvog susreta. Ljubav je konstantna potreba necije prisutnosti, na bilo koji nacin, dodir, glas, slika, slova, misli, mirisa, pogleda, topline, secanja, smeh, tuga, zivot. Za ljubav je potrebno vreme, jer ljubav se radja, neguje, raste, cveta, menja, prilagodjava, zri...
Ljubav je kao dete, eto.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimePet Avg 03, 2012 7:44 pm

izvini a gde piše da sve to prethodno nije ljubav! shacke
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeNed Avg 05, 2012 8:16 pm

i još nešto da ne postoji ne bi se ni govorilo o ljubavi na prvi pogled
no bi se reklo...prvo uzbudjenje susreta sa osobom koja vam se dopada bez nekog posebnog razloga ,na prvi pogled girl cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Avg 08, 2012 10:09 am

baš ste bezobrazni što nećete da pišete na ovoj temi Ljubav na prvi pogled.. 3144360010
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSre Avg 08, 2012 4:55 pm

Blessa cekam da mi se desi pa cu pisati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 9:01 am

blesava ::
baš ste bezobrazni što nećete da pišete na ovoj temi Ljubav na prvi pogled.. 3144360010
smehsmeh
Blesava,ovo ti je dobro!
Meni se čini da se reč,,ljubav,, i ,,volim te,, danas previše ,,troši,, i kad treba i kad ne treba.Naravno da je moguće osetiti leptiriće pri sretanju pogleda sa osobom u prolazu.No,možete je nazivati kako god,ljubav nije.. Ljubav na prvi pogled.. 1231773673
Ne kažem da ne treba uživati i u tim sitnim trenucima zadovoljstva,ali zavaravati se da je to ljubav nema svrhe.Do trenutka kad to postane ljubav,prolazi se kroz niz faza u zajedništvu.
i da- ja ne verujem u ljubav na prvi pogled.meni se lično nije desila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 5:51 pm

ni Boga niko nije video pa mnogi veruju u njega!

zamisli ovako,ljubav bez onih stvari i tih leptirića think
smehsmeh ,ja ne mogu
tako mi ni te stvari ne idu bez emocije,pa nek traje 5min.....ali,5 iskrenih minuta drkma
Nazad na vrh Ići dole
Sofy♥

Sofy♥


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2012

Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitimeSub Sep 01, 2012 6:09 am

Postoji ljubav na prvi pogled, ali to je fizicka ljubav na prvi pogled, a to onda nije ljubav vec simpatija prema nekome, divljenje kako neko izgleda.
Kada nekog upoaznas i znas ga onakvog kakav je, i posle svega toga ti ga idalje volis sa njegovim manama i vrlinama, bez obzira kako izgleda, to je ljubav.

I ona prava se samo jednom desava, sve ostalo su samo pokusaji.

Potrebno je vreme da se neko uistinski zavoli, a "ljubav na prvi pogled" se moze opisati i kao "trenutan trenutak srece" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubav na prvi pogled.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na prvi pogled..   Ljubav na prvi pogled.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubav na prvi pogled..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kroz oko fotoaparata
» Sta je za Vas ljubav?
» Strast ili ljubav?
» Ljubav prema zivotinjama...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Ljubav-
Skoči na: