Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Verovali ili ne

Ići dole 
AutorPoruka
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimePet Jun 08, 2012 12:39 pm

SPASIO MAJMUNČETU ŽIVOT NA NEVEROVATAN NAČIN

Radnik u kineskom zoološkom vrtu, uradio je neverovatnu stvar.
Kako bi spasio životu tromesečnom majmunčiću, punih sat vremena mu je- nećete verovati- lizao guzu.
Na taj način ga je spasio sigurne smrti jer mu je jedan od posetilaca vrta bacio kikiriki, majmunče je progutalo zrno, koje se zaglavilo u crevima.
Kada je radnik shvatio da majmunče ima problem sa stolicom, uradio je ono što bi malo ko!






s media


Poslednji izmenio Just me dana Ned Jun 17, 2012 8:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimePet Jun 08, 2012 1:07 pm

POKOJNIK OŽIVEO, NJEGOV "ŠMINKER" PAO U NESVEST OD STRAHA (VIDEO)

Postoje ljudi koji rade kao šminkeri leševa. Većina njih je oguglala na svoj posao i ne boji se, ali oni koji su mladi i neiskusni imaju određenu dozu straha u sebi koja može da eksplodira ako se des nešto nepredviđeno...
Ova surova skrivena kamera snimljena je u Brazilu. Na konkursu za nove šminkere leševa prijavolo se mnogo ljudi. Kada je trebalo da se pokažu na delu, "pokojnik" bi ustajao... Pogledajte neverovatne reakcije na smrt preplašenih ljudi...




s media
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimePet Jun 08, 2012 1:13 pm

ONA JE ŠOKIRALA ŽIRI SVOJOM IGROM OKO ŠIPKE! (VIDEO)

Možda ima preko 100 kilograma, ali ova devojka nema blama.

Preko dana 27-godišnja Lulu radi kao i sav normalan svet. Vreme provodi u kancelariji, ali kada padne mrak ona se prihvata šipke i to one za striptiz! Da ova devojka nema kompleksa pokazala je svima kada se prijavila u šou "Amerima ima talenat". Svoj ples izvela je pred sudijama ali i pred milionskim auditorijumom. Višak kilograma ne ometa je u igranju, pa se tako pentrala, skakala, širila noge i bacakala na bini. Pogledajte ovaj njen, ne tako privlačan nastup!


s media
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimePet Jun 08, 2012 2:04 pm

Za kuma na vjenčanju uzeo 360 kilograma teškog grizlija!

Većina ljubitelja životinja za vjernog prijatelja bira psa ili mačku. No, Casey Anderson je otišao korak dalje i usvojio mladunče grizlija.


Verovali ili ne 60630868
Brutus je ravnopravni član obitelji Anderson

Od tada je prošlo 10 godina. Brutus sada ima 360 kilograma, no voli se maziti jednako kao i kad je bio beba. Casey i Brutus su toliko povezani da bez voljenog medvjeda nije želio nbi na vlastito vjenčanje. Kada je u kolovozu 2008. stao pred oltar s glumicom Missi Pyle kum mu je bio ni više ni manje nego Brutus.
>> Kada grizli dođe do vas i počne vas njuškati...
Brutus je toliko navikao na ljude da je postao pravi član obitelji. Čak ima i svoje mjesto za kuhinjskim stolom.
'On je moj najbolji prijatelj. Daje mi svoju bezuvjetnu ljubav', kaže Anderson koji je život posvetio tome da educira ljude koliko je važno sačuvati stanište grizlija. 'Mnogi ljudi pogrešno pretpostavljaju da su medvjedi krvoločni ljudožderi. Istina je potpuno suprotna, oni uglavnom izbjegavaju kontakt s ljudima. Noza grizlije čujete samo kada se dogodi nešto loše. Mi pokušavamo ispraviti mitove, educirati javnost. Grizliji su vrlo inteligentna i znatiželjna bića i uglavnom uopće ne žele nauditi ljudima. U rijetkim slučajevima kda se dogodi nešto takvo to je najčešće zato što se osjećaju ugroženo ili ženka brani svoje mlade. Oni većinom jedu vegetarijanski - bobice i korijenje, no pojest će i ostatke životinja koje je ubila neka druga zvjerka'.
Casey kaže kako su grizliji vrlo slični ljudima. 'To su vrlo inteligentne životinje koje imaju osobnost, a mogu čak i plakati'.
Brutus i Casey su prijatelji već 10 godina. Brutus je rođen u nacionalnom parku Yellowstone. Kako je tada nacionalni park bio prenapučen grizlijima Brutus je morao ili odrasti ili u zatočeništvu ili biti uspavan. Casey ga je tada usvojio i napravio utočište za medvjede kako bi Brutus mogao živjeti kao pravi medvjed.


dnevnik.hr
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimeSub Jun 09, 2012 7:09 am

Keruša usvojila tigriće


Verovali ili ne Naslovna_kuca_tigar_664669816
Bebe sibirskog tigra čuva šar pej

Dva mladunčeta sibirskog tigra koje je napustila majka, našli su neobičnu dadilju - kerušu rase šar pei po imenu Kleopatra.

Verovali ili ne Tigrici_kuce_259627701

Tigrići Kliopa i Pljuša rođeni su krajem maja u zoološkom vrtu u lečilištu Oktjabrski, u gradu Soči u Rusiji.

- Kleopatra je hranila i čistila tigriće kao da su njeni mladunci i takođe spava sa njima - rekla je pomoćnica direktora zoološkog vrta, Viktorija Kudljajeva za RIA Novosti.
Radnici zoološkog vrta daju mladuncima i kozje mleko.

Ovi tigrići spadaju u ugrožene vrste, ima ih manje od 400 i žive u divljini, uglavnom na ruskom Dalekom istoku.

Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimeNed Jun 10, 2012 8:28 am

Rekord: 6 dana i noći i 822 kilometara na traci za trčanje


Mikael Mikaleti postavio je novi rekord, "pretrčavši" na traci za trčanje 822,31 kilometar, što je 70 kilometara više od prethodnog rekorda


Verovali ili ne Traka%20za%20trcanje_310x186
PARIZ - Nakon šest dana i šest noći na traci za trčanje, Francuz Mikael Mikaleti postavio je u subotu u Parizu novi rekord, "pretrčavši" 822,31 kilometar, što je 70 kilometara više od prethodnog rekorda.

Mikaleti je ostvario i jedan medicinski podvig pošto je spavao svega 12 i po sati tokom 144 sati koliko je trajalo njegovo "trčanje" koje je započeo prošle nedelje, a završio u subotu uveče.

Ovaj trkač u mestu imao je 47 pauza za spavanje u trajanju od 16-ak minuta, kazali su lekari koji su ga sve vreme pratili, navodeći da je tokom tih stanki Mikaleti padao u sve dublji san što je trka više napredovala.


"Bilo je kao da budan sanjam", prokomentarisao je za francuske medije novi rekorder čiji je podvig već uvršten u Ginisovu knjigu rekorda.

Trka je bila organizovana u Muzeju nauke i industrije u Parizu, u okviru 8. Evropske noći muzeja.

novost.rs
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimeČet Jun 14, 2012 2:58 pm

NEVJEROJATNO: Jedna od 10 mladih osoba misli da jaja nastaju iz pšenice!


U Velikoj Britaniji provedeno je istraživanje koliko mladi ljudi znaju o podrijetlu hrane koju jedu. Rezultati su alarmantni, mladi su pokazali nevjerojatan nedostatak znanja o podrijetlu najosnovnijih namirnica. Jedna od deset mladih osoba misli da jaja dolaze iz pšenice. Također, manje od polovice zna da maslac dolazi iz kravljeg mlijeka, samo trećina zna da kokoši nesu jaja, a jedna od pet osoba vjeruje da se džem i marmelada rade od žitarica.

Verovali ili ne 60634635
Istraživanje je provedeno u dobrotvorne svrhe, za potrebe listova za povezivanje okoliša i poljodjelstva, a otkriva zapanjujuće neznanje mladih o tome kako naša hrana završava na stolu, prenosi Daily Mail.
Istraživanje je provedeno u Velikoj Britaniji na mladima između 16 i 23 godine, a rezultati su u najmanju ruku šokantni. Manje od polovice mladih ne zna od čega se radi maslac, samo trećina ih je svjesna da jaja nesu kokoši, a jedan od pet mladih ljudi vjeruje da se džem i marmelada rade od žitarica.
>> Kakvo neznanje mlade pjevačice!
10% mladih reklo je da krumpiru treba manje od mjesec dana da izraste, 8% ih misli da slanina dolazi iz pšenice, a 2% misli da se radi od kukuruza. Zanimljivo je kako mladi smatraju da dobro poznaju podrijetlo hrane koju jedu. Istraživači su zaključili da se količina znanja povećava s godinama starosti.
Od mladih se ispitanika tražilo da povežu fotografiju određene namirnice s fotografijom koja prikazuje njezino podrijetlo. Četiri od deset mladih osoba nije znalo povezati mlijeko s fotografijom krave, a 7% njih povezalo ga je s pšenicom. Samo polovica ih je uspjelo identificirati da odrezak dolazi iz goveda, a 12% misli da je došao iz pšenice ili kukuruza.

dnevnik.hr
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimeNed Jun 17, 2012 8:59 am

Čovek potiče od ajkule

Nove teorije o poreklu vrsta


Verovali ili ne Hammerhead_Monster_102318857
Naučnici su otkrili da je čovek potekao od ribe koja je veoma ličila na ajkulu i koja je svetskim morima plivala pre gotovo 300 miliona godina. Izumrla vrsta ribe "Acanthodes bronni" među prvima se odvojila od ajkula, koje, umesto kostiju, imaju hrskavičavo tkivo, a iz nje se razvio čitav niz vrsta sa čvrstim kostima, počev od riba sa koštanim skeletom, pa sve do čoveka.
Nova studija otkriva da je ova kontroverzna životinja veoma podsećala na ajkulu.
- Zajednički predak svih kičmenjaka sa čeljustima imao je glavu koja po građi podseća na ajkulinu - objašnjava biolog Džon Finareli, jedan od autora studije i profesor Univerzitetskog koledža u Dablinu.
- Na osnovu dosadašnjih saznanja o povezanosti najstarijih vrsta ribe, najnoviji rezultati navode na zaključak da su ajkule zadržale te karakteristike, dok su ribe sa koštanim skeletom promenile izgled - kaže Finareli.
Finareli i njegove kolege proučavali su ribu "Acanthodes bronni" iz grupe akantoda ili bodljikavih ajkula, kojoj su pripadale i najstarije životinje kičmenjaci sa čeljustima. Porodica riba sa koštanim skeletom odvojila se od porodice ajkula pre oko 460 miliona godina, a "Acanthodes bronni" živela je za vreme Paleozoika, pre oko 290 miliona godina.

trojka.rs
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitimeČet Jun 21, 2012 8:22 pm

BLAM ZA MEDALJU: IZVEŠTAVALA O SEKSUALNOM POMAGALU MISLEĆI DA JE PEČURKA (+16 VIDEO)


Verovali ili ne News_28104
Mlada novinarka jedne kineske televizijske stanice pošteno se izblamirala! Ona je napravila prilog o "novoj vrsti pečurke" u jednom selu, ali su brojni gledaoci shvatili ono što ona nije...

Ova neiskusna voditeljka pričala je gledaocima o novoj vrsti pečurke koja ima "nešto što podseća na usne sa jedne, i rupicu sa druge strane". Da zlo bude veće, uzela je lenjir i izmerila "novu vrstu".

Zapravo se radilo o seksualnom pomagalu, veštačkoj vagini sa jedne, i anusu sa druge strane gumenog proizvoda.

Čelnici televizijske kuće koja ju je angažovala, izvinili su se gledaocima zbog neiskustva mlade devojke.



s media
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Verovali ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Verovali ili ne   Verovali ili ne Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Verovali ili ne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Zanimljivi dogadjaji-
Skoči na: