Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Izvini....

Ići dole 
+2
Sofy♥
Born to die
6 posters
AutorPoruka
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimeUto Avg 28, 2012 5:57 pm

Sta nikada ne biste oprostili prijatelju,
preko cega ne biste mogli preci iako bi vam se izvinjavao?
Koliko Vama znaci rec "izvini" ,
koristite li je cesto?
Svi gresimo, zivi smo ljudi....na koji nacin ste Vi trazili izvinjenje od prijatelja?
Nazad na vrh Ići dole
Sofy♥

Sofy♥


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2012

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimeSub Sep 01, 2012 6:03 am

Oprastam, ali nikad ne zaboravljam ono najbitnije ili najboline sto mi je neko uradio. I kad dodje pravi momenat, samo vratim istom merom ili duplo. Very Happy xD ... ahahhaahah

Ne bi presla preko toga, kada bi mi neko uvredio roditelje, za to ubijam, ali bukvalno.. Very Happy

Ne koristim rec "IZVINI" tako cesto, zasto sto ne dozvoljevam sama sebi greske, a kada je upotrebim, to bude bas zasto sto sam pogresila... Very Happy xD .... ahahhahahahah... xD
Ne znaci mi nista, ako nije iskrena, a to mogu jako lako da procenem, a i ne cujem je cesto, jer ljudi danas nemaju bas tu naviku da se izvinjavaju. :/

Ne trazim da mi se ljudi izvinjavaju, jer ti posle toga moras tom nekom da oprosatis, ali samo Bog ima tu moc.

Moj moto je: "Ljudski je gresiti, prastati je bozanski, ali ja nisam Gospod" .

ahaaahhaahaahahhahahahaah
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimeSub Sep 08, 2012 8:23 pm

Nisam imala nikada losa iskustva sa prijateljima, bar ne sa onima koje smatram pravima.
Desilo se jednom da sam prestala da se druzim sa prijateljima iz detinjstva , sa onima sa kojim sam se igrala od malih nogu po ceo dan , jednostavno kada smo odrasli svako je krenuo svojim putem....
Mnogi se promene.....drustvo ih promeni....zele da budu ono sto nisu....
,Mislim da jedino ne bih mogla oprostiti kada bih npr moja prijateljica bila sa mojim momkom...
to mi je bas grozno.
Rec izvini mi ne znaci nista, jer smatram da onaj ko radi nesto lose, pa misli da ce mu rec IZVINI nesto pomoci, da ce opet nastaviti isto......
Koristi se cesto rec Izvini- pa i ja je sama koristim, a to je samo navika.....
Nikada se nisam izvinjavala prijateljima za nesto ozbiljno....jer im nista lose nisam ni cinila....




Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimePon Sep 10, 2012 7:51 pm

Poslije jeb** nema kajanja, prema tome, to izvini, puj pike, ne vazi se, ne pije mnogo vode.
Mogu da oprostim, al ne i da zaboravim...a posto ne mogu da zaboravim, rađa se sumnja...koja ubija i mene i sve oko mene whistling
Nema više povjerenja, nema više prijateljstva.
E sad..ovo je bas za neke velike, krupne stvari, koje srecom nisam cesto dozivljavala.
Nazad na vrh Ići dole
Trile

Trile


Broj poruka : 91
Datum upisa : 06.11.2013

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimeNed Sep 07, 2014 3:41 pm

a sad nemas vise sta da kazes
udala se, jbga,
Nazad na vrh Ići dole
Zika

Zika


Broj poruka : 186
Datum upisa : 31.03.2013
Lokacija : Beograd

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimeSre Sep 17, 2014 2:10 am

извини, али опрости...Izvini.... 2ih8bw1
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 7:45 am

Ne koristim često tu reč...
možda ako nekoga u prolazu zakačim ... inače "izvini" zbog greške nema jer nema grešaka
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izvini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvini....   Izvini.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izvini....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Prijateljstvo-
Skoči na: