Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poroci u kojima uzivamo...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitimePet Sep 14, 2012 9:08 am

Sve sto svaki dan isto radim smatram da mi je porok......
....svaki dan idem na net
....svaki dan pijem kafu sa online prijateljima axaxxa
....svaki dam pusim cigarete
.... svaki dan se smejem Poroci u kojima uzivamo... 2711830700

Kuckajuci ovo shvatila sam da ne mogu da izdvojim najveci porok, kad ih ima tri jednako velika:
internet (forum). cigarete, i smeh :) Uzivam svaki dan u tome....naravno i preteram.
Internet mi je porok jos pre dve godine, cigarete jos od osnovne skole, a smeh od rodjenja Poroci u kojima uzivamo... 463104446

Volim svoje poroke jer uzivam u njima, i nemam nameru da is sasecem u korenu :)
Bar ne jos uvek...

Poroci u kojima uzivamo... Thumbnail.php?file=quit_smoking_203386060

Nazad na vrh Ići dole
Minnie*
Admin
Minnie*


Broj poruka : 562
Datum upisa : 25.04.2012

Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitimePet Sep 14, 2012 9:22 am

Poroci u kojima uzivamo... VSh1a

..zavisnik...a o ostalim porocima otom potom...
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitimePet Sep 14, 2012 10:33 am

Cigare, fakat sam teski zavisnik o tom zlu...al ih VOLIM.
Volim taj osjecaj kad sjednem, skuham kafu, zapalim cigaru i srecna otpuhnem prvi dim...a ona mi mirišeeee, ma ljepše od bilo kog mirisa Very Happy
Ili kad sam nervozna, zapalim jednu i taj osjecaj kad povucem dim duboko u pluća...uhhh, neopisivo. I sad, dzaba sve to sto su stetne, sto cu umrijeti od njih, ja ih volim i tacka. I necu da ih ostavim. Necu. Bas.

Poroci u kojima uzivamo... 20-55
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitimePet Sep 14, 2012 8:19 pm

tender Kako si samo to lepo opisala....
Sad mi ne pada na pamet da ostavim duvan... Poroci u kojima uzivamo... 1890970977
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitimeSub Sep 15, 2012 9:41 am

M akakvi ostaviti, kad su dobreeee..najbolje prijateljice ihh
Jedino se plašim da će mi sjebati lapi topi...cesto mi pepeo spadne na njega.
Već sam slovo G i O napola istopila whistling
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitimeSub Nov 10, 2012 1:54 pm

Poroci u kojima uzivamo... 1351435031cigaretezena

Izgleda da je pušenje mnogo štetnije negoli se dosad mislilo. No, uz lošu vest ide i jedna dobra. Prestanak pušenja odnosi mnogo više blagodeti.

Istraživanje koje su sproveli naučnici sa univerziteta u Oksfordu na 1,3 miliona žena utvrdilo je da žene koje prestanu pušiti do 30. godine života gotovo u potpunosti umanjuju štetu koja je nastala tokom godina pušenja odnosno, mogu izbeći čak 97 posto zdravstvenih tegoba koje se povezuju tom štetnom navikom, piše The Independent.

Čak i ako prestanete pušiti tek u 40. godini života, bićete sigurni da ćete izbeći 90 posto zdravstvenih rizika.

One žene koje se i ovaj put ogluše na upozorenja i nastave da puše cigarete do srednje dobi gotovo sigurno će sebi time oduzeti čak deset godina života, neumoljive su brojke.

Istraživanje je objavljeno povodom stogodišnjice rođenja Sir Ričarda Dola, lekara koji je prvi, zajedno sa svojim kolegom Austinom Bradfordom Hillom, povezao pušenje s oboljenjem od raka i to još davnih 1950-tih godina. U to doba u V. Britaniji pušila su četiri od pet muškaraca i dve od pet žena.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poroci u kojima uzivamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poroci u kojima uzivamo...   Poroci u kojima uzivamo... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poroci u kojima uzivamo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Porok u kome svi uzivamo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Uzivancija-
Skoči na: