Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zaludjenici neta

Ići dole 
AutorPoruka
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Zaludjenici neta Empty
PočaljiNaslov: Zaludjenici neta   Zaludjenici neta Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 1:08 pm

Kazu da nisam svoja jer vreme provodim na netu. Nije to tako losa stvar kao sto oni misle jer nisu bili na pravom mestu i sa pravim ljudima. Ima mnogo sta da se procita, malo humora, traca, desavanja a ima i nasih prica (zaludjenika neta), u njima najvise uzivam. 'Znas nije ti bas pametno kada pijes te virtualne kafe', e trt milojka ne znaju oni da imam solju kafe pored sebe (i locem) dok sedim za kompom i pisem sa ostalim istomisljenicima. Osecaj kao da sedim u kaficu sa onima koji su meni dragi ali nisu blizu da mogu to ciniti kao i sa prijateljima koje srecem u zivotu, prepricavamo price ili diskutujemo mnogo o cemu.
Mozete me staviti i u Lazu ali meni je lepo ovde, ja ne mogu svaki dan za Makedoniju, Bosnu i Hercegovinu, Sloveniju, Hrvatsku, Crnu Goru ili ostale delove Srbije a ljudi koji pisu odatle mi prijaju, ma koji prijaju VOLIM IH!!!

Kazu covek se najlepse oseca u svojoj kuci, tako i ja, medju svojim net prijateljima.
Nazad na vrh Ići dole
 
Zaludjenici neta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Nasa kreacija, poezija, prica, kolumna i blog :: Kolumna-
Skoči na: