Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravi prijatelji su…?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 9:55 pm

“PRIJATELJSTVO JE ZVEZDA
KOJA NEBO KRASI
MORAMO JE CUVATI
DA SE NE UGASI””

Pesmica iz spomenara koju znamo jos iz detinjstva…
Da li je lako sacuvati prijateljstvo?
Ko su za vas pravi prijatelji, koje osobine treba da poseduju?
Je li vas nekad izneverio neko koga ste smatrali pravim prijateljem?
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 9:39 am

Pravi su oni koji su uz nas uvijek, ljude koje prihvatate takvim kakvi su, sa svim njihovim manama i vrlinama, i volite ih bas takve, i oni vas vole sa svim vasi manama i vrlinama.
Prijatelji su oni koji su uz mene i kad grijesim, da, pokusavaju mi otvoriti oci, ali cak i ako ne uspiju u tome, kad padnem, ne kazu, eto jesam ti rekao/la i ne smiju se mom bolu, vec me dizu. Bez sazaljenja, vec s osmijehom idemo dalje. U radosti i tuzi, uvijek su tu, i uvijek znam da mogu da racunam na njih. I oni na mene.
Da li me neko iznevjerio? Ne, u rl ne...ne otvaram se lako i imam tu sreću da su ljudi oko mene zaista ljudi i veliki prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimeUto Avg 28, 2012 5:15 pm

Just me je vec sve napisala.
Pravi prijatelj je neko ko nije sebican,
ako su obe strane takve, prijateljstvo ce dugo trajati.
Poverenje i iskrenost su takodje bitni.

Nije me niko izneverio, jer bas kao i Just,
ne otvaram se mnogo svima....pravih prijatelja malo imam....
ali i to malo je dosta, jer mnogo znace....i spadaju u moje bogatstvo :)




Nazad na vrh Ići dole
Sofy♥

Sofy♥


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2012

Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimeSub Sep 01, 2012 5:53 am

Te pesmice se jako dobro secam, mislim, moje detinstvo je jos tu, ali to je bilo u ranoj fazi detinstva. Very Happy xD


Oko prijateljstva se ne treba muciti, kao sto se ne treba muciti nizasta, sve dodje na svoje samo. Jer ako se nesto previse forsira moze dodji do eksplozije ili ako se nesto previse pusti moze doci do gubitka. Zato sve sto se u zivotu radi, pa tako i prijateljstvo treba mo pustiti da ide svojim tokom, jer se na kraju i u vaznim trenucima vidi koja prijateljstva vrede.

Pravi prijatelj je za mene osoba koja mi zeli isto ono sto i ja zelim za sebe. I pravi prijatelj ce ti reci: "Ja cu uvek biti tu!"
Malo je takvih danas, ali se kad tad otkriju oni koji vrede da ti budu prijatelji. Jer zivot danas mnogo iskusava a svako od nas zna ko je bio uz njega kad nam mu je bilo najteze.

Nisu me izneverili jer se ne upustam tako lako u prijateljstva. I kada se druzim sa nekim znam da taj neko nece da mi okrene ledja, jer uvek pazljivo biram osobe sa kojim se druzim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimePon Nov 19, 2012 11:23 pm

Pravi prijatelj je onaj koji se ne folira.Pazite se onih koji u vašem prisustvu uvek govore dobro o vama ,a loše o drugima...
Nazad na vrh Ići dole
Zana*
Admin
Zana*


Broj poruka : 1327
Datum upisa : 25.03.2012

Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimeSub Okt 26, 2013 7:41 am

Pravi prijatelji su…? FnbVm6f

Gde ti, tamo i ja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zana*
Admin
Zana*


Broj poruka : 1327
Datum upisa : 25.03.2012

Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitimeSub Okt 26, 2013 10:35 am

Pravi prijatelji su…? QrPuW2a

Sto je moje to je i tvoje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pravi prijatelji su…? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravi prijatelji su…?   Pravi prijatelji su…? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravi prijatelji su…?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Prijateljstvo-
Skoči na: