Night fairy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PUT, ISTINA I ZIVOT
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

Ići dole 
+2
Born to die
*Twilight*
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeSub Maj 12, 2012 8:24 pm

Vecita dilema, da li osobe razlicitog pola mogu biti samo prijatelji?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 12:18 pm

samo ako se provuku kroz iglene uši!
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 12:58 pm

Ja mislim da mogu.
Npr. u svom zivotu imam nekolicinu prijatelja (muskih).
Drug iz detinjstva koji mi je sad Kum, krsti mi sina.
Tako i na netu, lepo i iskreno prijateljstvo koje dugo vec traje, brata koga volim neizmerno.

Msm da nisu potrebne iglene usi nego namera.
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 1:08 pm

I ja mislim da moze,iako nemam ni jednog muskog prijatelja.
Potrebna je namera kao i duze druzenje...
a nekad zna i prijateljstvo da predje u ljubav, sasvim nesvesno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 1:10 pm

izvinite ali u RLu je to skoro ne moguće!
Nazad na vrh Ići dole
Born to die

Born to die


Broj poruka : 2463
Datum upisa : 28.04.2012

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 1:16 pm

Mislim da je vise moguce kada su te dve osobe odrasle.
Nazad na vrh Ići dole
Dana

Dana


Broj poruka : 398
Datum upisa : 29.04.2012

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 1:21 pm

Po mom iskustvu ovo je nemoguce. Pre ili kasnije izjavljuju ljubav. Volela bih da se to promeni i da imam prave muske prijatelje.
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 1:57 pm

Ima i tih slucajeva ali... ja mislim da je do stava ili kako se sam postavis. Stavis do znanja osobi, tek onako kroz pricu, sta zelis i gde su granice.

Da dodam i ovo, prijateljstvo se gradi godinama tako pravimo selekciju pravih prijatelja kada je musko upitanju.

Mislim da su muskarci bolji i iskreniji prijatelji od zena,
jer kod zena ima rivalstva i zelje za dokazivanjem da su jedna od druge bolje.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 2:00 pm

ma gde ti živiš tw?
možeš ti nekom jasno i glasno da staviš do znanja šta hoćeš
ali ako je on zacrtao u svojoj glavi nešto drugo....džaba ti sve
muškarci su bre to

drugo su žene :)

Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 2:11 pm

Ja imam drugacije iskustvo, mada ima i takvih slucajeva ali retko.
Mozda je i bolje kada muskarac otvoreno kaze sto zeli,
kasnije se ne razocaramo sto smo nekoga cenili kao prijatelja
a on nas kao zenu.
Stoji da smo mi zene drugacije ali ima i obrnutih slucajeva gde se muskarci brane od nas.

Nazad na vrh Ići dole
Dana

Dana


Broj poruka : 398
Datum upisa : 29.04.2012

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 2:14 pm

Mozes da se postavis kako hoces i naravno da stavis do znanja, ne vredi. Desava se da saznas istinu i posle par godina intenzivnog i "iskrenog" druzenja. I onda se zapitas koja si budala. Ti godinama vidis u nekom prijatelja, a on tu iz drugih razloga. Mozda je greska u meni, jer verujem ljudima.

A sto se zena tice, nikad u prijateljicama ne vidim rivalke. U prijateljstvu rivalstva nema, vec samo zajednickih pobeda Wink
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeSub Jun 09, 2012 12:53 pm

Zašto da ne, moguće je prijateljstvo muskarce i zene, bez ikakvih krajnjih namera bilo koje strane, bez da se rode romantična osećanja. Neko reče, vremenom se bar na jednoj strani rode osećanja...ja bi rekla da je potpuno drugacije. Konkretno, imam 2 prijatelja koja su mi kao braća i znam da oni mene dozivljavaju kao sestru, a ne ženu.
Nazad na vrh Ići dole
Komsinica

Komsinica


Broj poruka : 15
Datum upisa : 15.06.2012
Lokacija : Marakana, Sever

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimePet Jun 15, 2012 2:26 pm

Naravno da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene i uopste ne smatram da jedno od njih ima neke skrivene namere. Mom najboljem prijatelju sam pre dve godine postala kuma, krstila sam ga. Najbolji smo prijatelji dosta dugo, vise kao rodjeni brat i sestra... sto se kaze kao da nas je jedna mati rodila. Ukupno imam dvanaest prijatelja (ne racunam drugare naravno), od toga je osam muskaraca. To su najverniji momci na svetu, a i sire. Oni su pravo blago koje posedujem. I kao sto rekoh, nikakvih skrivenih namera nema u nasim odnosima. Da, napomenucu da je jedan od njih moj ex verenik, bez obzira sto sam zbrisala kao u Odbegloj mladi Very Happy nas dvoje smo jednostavno morali da ostanemo zajedno, naravno bez emotivnih momenata.
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimePon Jun 18, 2012 6:49 am

Komsinice tvrdim da su muskarci bolji prijatelji od zena.
Po tvom broji svojih muskih prijatelja, a tako i mojih, mogu doci do zakljucka
da i mi same vise cenimo muska prijateljstva.

Prvi moj komsija, sa kojim sam odrasala, drugogodisnji jedinac a tako i ja.
Nase druzenje je preraslo u ono ozbiljno.
Moj sin nosi ime koje mu je on dao.

Tako da kada su prijateljstva iskrena, a ima ih, moze da potraje mnogo godina.
Nazad na vrh Ići dole
Komsinica

Komsinica


Broj poruka : 15
Datum upisa : 15.06.2012
Lokacija : Marakana, Sever

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimePon Jun 18, 2012 6:54 am

Tako je TW. Tvrdim da su verniji i iskreniji.
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*
Admin
*Twilight*


Broj poruka : 8047
Datum upisa : 25.03.2012
Lokacija : U njegovom srcu

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimePon Jun 18, 2012 7:20 am

Moj bata je jednom reko da musko-zenski odnosi bolje funkcionisu
jer nema rivalstva kao izmedju muskih prijateljstava a i zenskih.
90% verujem da je tako, stoga i bolje uspevaju musko-zenska prijateljstva.

Kao i uvek stavljam sebe za primer.

Pokusaj jedne veze... nakon nekog vremena se ispostavilo da ta veza nema smisla ali zato odlicno funkcionisemo kao prijatelji, koje traje i danas.

Taj moj drug (moj bivsi) uvek bi mi reko "Ti mene najbolje razumes i saslusas".

Najbolja drugarica (bivsa) pokusala je da me zaebe za novac a tako je zavrsila i u hotelskoj sobi mog muskarca.

Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimePon Jul 30, 2012 10:04 pm

Prijateljstvo je prijateljstvo bez obzira na pol. Pojedini pripadnici oba pola su lazovi, neiskrene, iskompleksirane osobe, i nazalost, takvim ponekad povjerujemo i razocaramo se. Ali ne treba zbog par losih iskustava sa nebitnim ljudima gubiti vjeru u ljude i prijateljstva. Moguca su ona i postoje, i musko - zenska i zensko - zenska, samo treba vjerovati pravim ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeUto Jul 31, 2012 6:20 pm

Just me ::
Prijateljstvo je prijateljstvo bez obzira na pol. Pojedini pripadnici oba pola su lazovi, neiskrene, iskompleksirane osobe, i nazalost, takvim ponekad povjerujemo i razocaramo se. Ali ne treba zbog par losih iskustava sa nebitnim ljudima gubiti vjeru u ljude i prijateljstva. Moguca su ona i postoje, i musko - zenska i zensko - zenska, samo treba vjerovati pravim ljudima.

dobro si diskutovala!
aj sad ziveli ziveli
Nazad na vrh Ići dole
Just me
Admin
Just me


Broj poruka : 2300
Datum upisa : 31.05.2012
Lokacija : .ba

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeUto Jul 31, 2012 9:31 pm

Pa dobro gdje si ti blesso?
Zivjela i ti ziveli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimePet Avg 03, 2012 7:41 pm

pazi molim te!pa ovo je ona što me bannn svaki čas!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 9:11 am

apsolutno je moguće,mada mislim da je poželjno da se fizički ne privlače.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 5:57 pm

ma ja verujem u prijateljstvo generalno
bože moj ako uz put dodje do cile-mile,sve na bazi prijateljstva
i šta još reći sem ja to znam,ja to mogu,ja to hoću!
može bre,što da ne ...prijateljstvo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeUto Avg 21, 2012 8:53 am

a sad se to zove cile-mile? treptrep
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 9:06 am

Sjajna to se zove kako mi se navrne smehsmeh
i od celog texta ti se ufati baš za to spam
Nazad na vrh Ići dole
Sofy♥

Sofy♥


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2012

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitimeSub Sep 01, 2012 5:43 am

Moj prvi komentar je da prijateljstvo izmedju muskarca i zene NE postoji!

Zasto?
Zato sto ne postoji zena koje nece barem jednom pogledati svakog muskarca fizicki privlacnim i obrnuto! Moda je takvo prijateljstvo ranije bilo moguce, ali danas NE! Znam i sama previse slucajeva gde se na kraju ispostavilo da takvo prijateljstvo ni ne postoji.

A da, postoje i ONA prijateljstva, ali o5 to nije ono pravo prijateljstvo. Prijatelj je neko ko je uvek tu za tebe i bez obzira kakav si uvek ce biti na tvojoj strani, a samo zene mogu da razumeju zene i obrnuto. Prijatelj ti nije ona osba sa kojom spavasa, tj imas odnose. To moze da ti bude "partner" bez obzira sto vi niste zajedno (u braku, vezi) ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene   Prijateljstvo izmedju muskarca i zene Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo izmedju muskarca i zene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Moj tip idealnog muskarca/zene
» Wedding Dream...san svake zene...
» Zene koje zive kroz istoriju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Night fairy :: Medjuljudski odnosi i druzenje :: Prijateljstvo-
Skoči na: